Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s umučeným Marečkem (†3): Češi hromadně dávají nebohému chlapci sbohem

Zdroj: Facebook
+ Dalších 51 fotografií
odpočívej v pokoji
Dne 24. února ve 14:00 začalo poslední rozloučení s utýraným Marečkem z Loun. Oficiální rozloučení se koná na Mírovém náměstí v Lounech, tam ale drtivá většina veřejnosti dorazit nemůže, a tak lidé za chlapečka zapalují svíčky i doma. Marečka utýral jeho otčím, zatímco matka chlapce celé hrůze přihlížela.

Během dnešního dne se Louny zahalily do oblaku smutku. Na Mírovém náměstí města, kde malý chlapeček zemřel, se sešli lidé z různých koutů Česka, aby nebohému Marečkovi dali poslední sbohem. Kdo nemohl dorazit na místo, zapálil svíčku alespoň doma a svůj smutek sdílel na sociálních sítích.

Odporný čin spáchaný na malém dítěti vzal za srdce celou republiku. „Andílku maličký, nikdy nezapomenu,“ píše jeden z uživatelů Facebooku k fotografii zapálené svíčky. „Dnes je ten den, kdy už můžeš opravdu v klidu odejít, najít v nebi ostatní dětské dušičky a s nimi si hrát,“ píše další přímo k fotce malého Marečka.

Na Mírovém náměstí v Lounech se rozsvítila spousta svíček, vedle fotografie Marečka jsou i plyšáci. Lidé, kteří se do Loun dostali, chodí chlapečkovu památku uctít i přímo k domu, ve kterém ho jeho matka nechala pod rukama svého přítele zemřít.

Připojte se i vy a zapalte na památku malého Marečka svíčku. Ačkoliv se s chlapečkem veřejnost loučí dnes, vzpomínat a myslet na něj bude i nadále.

Související články

Další články