Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem (†27): Víme, jak bude probíhat

Víme, jak proběhne poslední rozloučení s tragicky zahynulým Zedníčkem!
Zdroj: Profimedia.cz, wikipedia.org
+ Dalších 17 fotografií
Na poslední rozloučení s Jakubem Zedníčkem (†27), který tragicky zemřel v prvních okamžicích roku 2018, se chystají jeho herečtí kolegové. Celé brněnské městské divadlo je v slzách, psychicky nejlépe na tom nejsou ani hercova maminka se sestrou. Zjistili jsme, kdy dá divadlo Zedníčkovi naposledy sbohem.

Jakub Zedníček zemřel, když pospíchal za svou přítelkyní Lenkou Janíkovou. S partnerkou a hereckou kolegyní jej nepojilo jen dlouholeté pouto, ale především devítiměsíční dcerka Maya. Tragédie se stala na dálnici D1, zraněním rodák z Brna na místě podlehl.

Fanoušci se už dva dny ptají, kde by se mohli se zesnulým hercem naposledy rozloučit. Přijít zápalit svíčku před Městské divadlo Brno budete moci 11. ledna, kdy budou Zedníčkovi dávat sbohem jeho kolegové z divadelních prken.

„Poslední rozloučení proběhne na činoherní scéně 11. ledna od 11 hodin,“ řekla eXtra.cz mluvčí divadla Lenka Pazourková. „Určitě tam nebudeme pouštět fotografy, nerozesíláme pozvánky, bude to interní záležitost,“ dodala. Nejspíš vás ale nikdo nevykopne, když se přijdete pokorně rozloučit s oblíbencem z divadla.

Související články

Další články