Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Poslední rozloučení s tragicky zesnulou Kamilou Mortimer: Pohřbu se zúčastnili pouze čtyři lidé

Kamila Mortimer v roce 2009.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
pohřeb

Zpráva o úmrtí Kamily Mortimer zasáhla mnoho známých osobností. České influencerce a manažerce se stala osudnou dopravní nehoda, při které došlo ke srážce její motorky s kamionem. Jak zjistil deník Blesk, nekonal se žádný velký pohřeb, ale pouze komorní rozloučení za přítomnosti čtyř lidí. 

Tragické úmrtí české influencerky a manažerky Kamily Mortimer oplakala řada osobností z českého showbyznysu. Truchlila například Helena Vondráčková, Eva Decastelo nebo Vanda Janda. Ačkoli by si mnozí mohli myslet, že její známí uspořádají velký pohřeb, opak je pravdou. Jak píše deník Blesk, na posledním rozloučení byli pouze čtyři lidé.


Pohřeb se konal v jejích rodných Pardubicích a o vše se postarala maminka, i o převoz těla nazpět do České republiky. Kamila byla rozvedená, bezdětná a v poslední době žádného partnera neměla. „Pohřeb se konal minulý týden. Byli tam jen čtyři lidi, nikdo ze slavných tam nebyl. Popel bude rozsypaný do moře,“ řekla již zmiňovanému deníku blízká kamarádka zesnulé Kamily.

Kamilu resuscitovali tři hodiny

K tragédii došlo v noci ze 12. listopadu 2023 na indonéském ostrově Bali. Mortimer údajně nezvládla řízení a měla narazit do nákladního vozu. Mnohočetná zranění jí způsobil následný střet s asfaltem. Navzdory včasnému zásahu zdravotníků svým zraněním nakonec podlehla.

„Zdravotníci opravdu dělali první poslední, aby ji zachránili. Tři hodiny se Kamilu snažili přivést zpátky k životu, i když už museli sami dávno vědět, že je to zbytečné. Že už není jediná naděje. Jako by ale tušili, kolika lidem na ní záleží,“ prozradil eXtra.cz zdroj dobře obeznámený s průběhem resuscitace.


Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy