Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední rozloučení s Nicolkou (†17) z Bohumína: V síni se rozléhala píseň Hallelujah

Poslední rozloučení s Nicolkou (†17) z Bohumína: V síni se rozléhala píseň Hallelujah
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
smutek
V pondělí proběhlo v Krematoriu Slezská Ostrava poslední rozloučení s Nicolkou, její nenarozenou dcerou Isabelkou, Dominikem a Lenkou. Všichni tři se stali oběťmi požáru bohumínského paneláku, který způsobil žhář Zdeněk K. (54). Aby Nicolka unikla před smrtí v plamenech, skočila z 11. patra. Vzdát hold zesnulým přišli zdrcená rodina i kamarádi.

V pondělí se pozůstalí rozloučili se sedmnáctiletou Nicolkou a její nenarozenou dcerou Isabelkou. Obě se staly oběťmi bohumínského žháře Zdeňka K. (54), který polil dveře jednoho z bytů budovy hořlavinou, podpálil je a odešel. Život tak vzal celkem 11 lidem, dvanáctou obětí byla právě nenarozená Isabelka.

Zdrcená rodina a přátelé se s Nicolkou rozloučili v pondělí 24. srpna v obřadní síni Krematoria Slezská Ostrava. Na parte byla uvedena i její nenarozená dcera Isabela spolu se snímkem z ultrazvuku. Pohřbu se zúčastnil Nicolčin přítel a otec Isabelky. Jakub, který smrti v plamenech unikl přelezením na druhý balkon, plakal pro svou lásku i dcerku, která se na tento svět nestihla podívat.

„S Niky jsme byly kamarádky od dětství. Je to strašná tragédie a je mi to strašně líto. Byla takové sluníčko, vždycky pozitivní. Nedovedu si představit, že už ji nebudu vídat,“ řekla jedna z kamarádek Nicolky.

Plameny se šířily rychle a zoufalá Nicolka nechtěla zemřít v ohnivém pekle. Rozhodla se proto vyskočit v 11. patra. Na pondělní pohřeb se s ní i její dcerou přišli rozloučit zdrcení příbuzní i přátelé, Nicolka byla pohřbena společně s Isabelkou.

Lenka a Dominik

Pozůstalí se kromě Nicolky naposledy rozloučili i s Lenkou a jejím synem Dominikem. Lenka měla krátce před svatbou, o život ji i jejího syna a snoubence Lukáše ale připravil právě nadcházející tchán Zdeněk K., který dveře bytu polil hořlavinou, založil požár a odešel.

„Lenka měla pro svou milou a nekonfliktní povahu spoustu přátel. Bude nám chybět její úsměv a milé slovo,“ zaznělo při obřadu. Zdrcená rodina si následně nepřála osobní kondolence.

Roušky

Už během prvních několika minut před obřadem se u krematoria sešlo na 70 smutečních hostů. Někteří z nich se kvůli obavám z nákazy koronavirem vybavili rouškami a měli je nasazené už před vstupem do obřadní síně. Smuteční síní se na začátku obřadu rozezněla slavná píseň Hallelujah.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy