Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Poslední rozloučení s Mužem roku Beránkem (†30): Velké bílé srdce a Mesarošová v slzách

Dne 15. července proběhl pohřeb s modelem Antonínem Beránkem (†30)
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Dojemný pohřeb

Rodina i přátelé se naposledy přišli rozloučit s Mužem roku Antonínem Beránkem (30), který zemřel za tragických okolností. V Šanghaji, kde pracoval jako model, ho v červnu tohoto roku srazilo auto. Poslední rozloučení proběhlo ve čtvrtek 15. července v Brně. 

Dnes proběhlo poslední rozloučení s Mužem roku 2013, Antonínem Beránkem. Ten zemřel v Šanghaji, kde ho srazilo auto, když jel se svým kolegou na skútru. Nějakou dobu trvalo, než byly jeho pozůstatky vráceny do Česka, ale nakonec se to přeci jen podařilo a on mohl být důstojně pohřben.

Do brněnského krematoria přišlo více než sto lidí. Dorazili finalista Muže roku 2013 Lukáš Dostál, modelka Dominika Mesarošová nebo pořadatel soutěže David Novotný. Byl to super kluk, od počátku jsem mu fandil. Doporučoval jsem mu, ať to zkusí. Byl jsem přesvědčen, že to vyhraje, a měl jsem pravdu,” uvedl Novotný zdrceně pro Blesk.

Následky nehody byly vážné

Beránek vyrůstal jen s maminkou, která za ním také do Šanghaje přijela hned, jakmile se o nehodě dozvěděla. Bohužel, následky nehody byly tak vážné, že se Antonína nepodařilo zachránit.

„Byl jsi nejlepším synem, jakého jsem si mohla přát. Josefíno, vím, že bys pro mého syna udělala vše," řekla Beránkova maminka a odkázala na Beránkovu přítelkyni Josefinu Hero. V závěru pohřbu zněla píseň Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinárové z filmu Tenkrát na Západě.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy