Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední rozloučení s Mariánem Čišovským (†40): Kromě rodiny a přátel mohou dorazit všichni viktoriáni

Marián Čišovský a Adolf Šádek.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
poslední sbohem
Fotbalový svět přišel o skvělého hráče, který však od roku 2014 nekopl do míče ani jednou. Marián Čišovský zemřel ve svých 40 letech, když prohrál boj s nevyléčitelným ALS. S hráčem plzeňské Viktorky se může jeho rodina, přátelé, spoluhráči i veřejnost přijít rozloučit do Velké obřadní síně na plzeňském Ústředním hřbitově v pátek odpoledne.

Ze soboty na neděli prohrál svůj boj s amyotrofickou laterální sklerózou slovenský fotbalista Marián Čišovský. Při zákeřné nemoci, která postupně napadá mozkové buňky a člověk ztrácí kontrolu nad končetinami a nakonec i životně důležitými orgány, se lidé běžně dožívají 2 - 5 let. Čišovskému se podařilo bojovat celých šest let. A věřil, že se najde lék.

Rodina při něm stála až do konce

Zanechal po sobě milující ženu Martinu a tři děti - dceru Tinu a syny Maroše s Martinem. Martina stála Mariánovi po boku až do samotného konce, kdy nebyl schopný ani hnout prsty a jen ležel a mrkal. Smutná zpráva pochopitelně otřásla i plzeňskou Viktorkou, protože Mariána měli všichni moc rádi.

Rozloučit se může každý

Poslední rozloučení s milujícím manželem, otcem a skvělým kamarádem a spoluhráčem proběhne v pátek v 15:30 ve Velké obřadní síni na Ústředním hřbitově v Plzni.

"Obřad bude veřejný. S Mariánem Čišovským se tak mohou přijít rozloučit všichni viktoriáni," píše plzeňská Viktorka na svém webu. S Mariánem se tak může přijít rozloučit kdokoliv z rodiny, spoluhráčů a kamarádů, ale také i veřejnost. Samozřejmě pokud se dodrží kapacita obřadní síně.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy