Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s legendárním Otou Černým: „Hlavu vzhůru, furt se de“ a slova rodiny

Zdroj: Profimedia.cz / Archiv rodiny Otakara Černého
+ Další fotografie
smutek
Ve věku 77 let zemřel v úterý uznávaný moderátor a dlouholetý šéf redakce sportu České televize Otakar Černý. Jeho nejbližší nyní zveřejnili parte s detaily posledního rozloučení s legendárním žurnalistou, navíc s dodatkem jeho životního motta: "Hlavu vzhůru, furt se de."

V úterý nad ránem zasáhla Česko smutná zpráva. Ve věku sedmasedmdesáti let zemřel uznávaný sportovní žurnalista a moderátor Otakar Černý. „Pomohl objevit mnoho velkých věcí: nápaditý jazyk sportovní reportáže, krátké otázky, televizní debaty, sportovní kanál a Jardu Jágra,“ oznámil na sociálních sítích komentátor Robert Záruba.

Poslední sbohem: „Hlavu vzhůru, furt se de“

Jeho rodina nyní zveřejnila detaily k poslednímu rozloučení s legendárním Otakarem Černým. „Se zármutkem v srdci oznamujeme všem příbuzným, přátelům a známým, že nás navždy opustil náš milovaný manžel, tatínek, dědeček a tchán, pan Otakar Černý,“ píše se v parte, pod které se podepsali jeho nejbližší. Pohřeb uznávaného žurnalisty a moderátora se uskuteční v pondělí 22. února ve 12:00 v kostele svatého Václava v Kladně-Rozdělově.

Související články

Další články