Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Karlem Gottem: Před Palácem Žofín už čeká první fanoušek

+ Dalších 7 fotografií
poslední rozloučení
Smutná zpráva o smrti Karla Gotta (†80) zasáhla celou Českou republiku. Že byl opravdu výjimečný, dokazují i jeho věrní fanoušci. Zítra se v 8 hodin ráno otevřou brány v Paláci Žofín, kam se s ním lidé mohou přijít rozloučit. A právě tam už čeká první fanoušek. Přišel o 17 hodin dopředu, aby byl mezi prvními.

Minulý týden do nebe odešla největší hvězda České republiky. Nad ztrátou Karla Gotta truchlí celý národ. Zlatý slavík prohrál svůj poslední boj s akutní leukémií.

Před vilu v ulici Nad Bertramkou se sjíždějí fanoušci a vzdávají mu tam hold zapálením svíčky. Zítra však proběhne oficiální a veřejné rozloučení s Mistrem Karlem Gottem. Fanoušci mu mohou přijít dát poslední sbohem do Paláce Žofín na Slovanském ostrově.

Brány Paláce Žofín se otevřou v pátek v 8 hodin ráno. A právě před branou už stojí ti nejvěrnější. Portál iDnes.cz zaznamenal prvního fanouška, který dorazil již dnes kolem 16. hodiny. Přišel o sedmnáct hodin dříve, aby byl mezi prvními. Na noc je prý teple oblečen a přinesl si s sebou i stoličku.

V závěsu za ním dorazili další fanoušci. Čtyřčlenná rodina, která je z poloviny ze Strakonic a druhá polovina z Německa. „Je to, jako kdyby mi umřel člen rodiny, proto jsme se vydali takto s předstihem z Německa,“ řekla pro iDnes.cz jedna z fanynek.

Jak se dostanete do Paláce Žofín z Anděla, se podívejte zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články