Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Jiřím Pomeje (†54): Vdova Andrea na obřad nepůjde sama! Kdo ji doprovodí?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
POHŘEB POMÍKA
Už od chvíle, kdy v úterý 26. února navždy odešel herec Jiří Pomeje (†54), všichni spekulovali o tom, jestli se jeho pohřbu šestého března zúčastní manželka Andrea Pomeje (30). Otazníky nad její účastí vznikly proto, jelikož dabéra po první léčbě rakoviny kvůli dlouhodobým neshodám opustila a po čase si našla přítele, což někteří nesou doteď nelibě. Dýdžejka už ale dorazila do Českých Budějovic, v nichž se obřad koná, a rozhodně ne sama.

Hodně lidí si myslelo, že snad přijde ruku v ruce s partnerem Petrem Plačkem, který jí je nyní největší oporou. „O takové variantě jsme ani jeden ani na vteřinu neuvažovali,“ řek eXtra.cz klempíř, který v den pohřbu navíc musel do práce.

Kdo ji utěší?

„Na poslední rozloučení s Jirkou se mnou jedou moji rodiče. Aničku pohlídá jedna mně blízká bytost. Jsem ráda, že mě táta s mámou doprovodí, protože sama bych to nedala. Jirku znali moc dobře, bývali jsme u nich skoro pořád. Měli ho rádi,“ prozradila nám Andrea den před smuteční událostí.

Jak už naše redakce informovala, na pohřeb Jiřího Pomeje (54) má podle odhadů rodiny přijít tolik lidí, že se ani nemají vejít do českobudějovické obřadní síně. Dorazí například Zdeněk Troška, Vendula Pizingerová nebo Dana Morávková s manželem, hudebníkem Petrem Maláskem.

Ten pro obřad, který se koná od třinácti hodin a má ho plně v režii hercova sestra Petra, vybral smuteční hudbu z filmů, v nichž Jiří hrál nebo se na nich podílel producentsky. „To je to nejmenší, co pro něj můžu udělat,“ svěřil se nám Petr Malásek.

Související články

Další články