Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Jiřím Pechou (†74): Anděl z Kurvahošigutntág má pohřeb v Brně

+ Dalších 31 fotografií
Smuteční obřad
Rodina, blízcí přátelé a herečtí kolegové se loučí s Jiřím Pechou (†74). Divadelní herec a představitel anděla z legendárního Dědictví aneb Kurvahošigutntág naposledy vydechl v poslední únorový den. V posledních měsících ho trápilo podlomené zdraví, před lety dokonce bojoval s agresivní formou rakoviny. Poslední rozloučení začalo ve 14 hodin v brněnském krematoriu.

„Manžel, tatínek, dědeček, herec, klaun, mim, požitkář, fanoušek ženského basketu, kamarád a velký člověk.“ Všechny tyhle tituly podle nejbližších náležely zesnulému Jiřímu Pechovi (†74), s nímž se dnes loučí rodina, přátelé i herečtí kolegové.

Smuteční obřad začal ve 14 hodin a do Velké obřadní síně krematoria města Brna mohou Pechovi přišli dát sbohem i jeho fanoušci. Počítá se s účastí Bolka Polívky, hercova nejlepšího kamaráda, a dalších představitelů brněnské divadelní scény.

Pecha se do povědomí diváků zapsal zejména rolí anděla v legendárním Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Jeho hláška „Bohumila, kurva se neříká“ se řadí k těm nezapomenutelným. Po letech si roli zopakoval v pokračování Dědictví anebo Kurva se neříká.

Mohlo by vás zajímat

Další články