Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Poslední rozloučení s Jaroslavem Kuberou: Vystavená rakev se státní vlajkou

Poslední rozloučení s Jaroslavem Kuberou: Vystavená rakev se státní vlajkou
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
pohřeb
Předseda senátu Jaroslav Kubera (72) nečekaně zemřel v neděli odpoledne na náhlou srdeční příhodu. Veřejnost se bude moci s politikem rozloučit 3. února v Teplicích. V místním divadle bude vystavena rakev společně se státní vlajkou.

V pondělí odpoledne zasáhla Česko smutná zpráva. Zemřel oblíbený politik Jaroslav Kubera. Veřejnost se může s Kuberou naposledy rozloučit 3. února v Teplicích, kde také vzniklo pietní místo k uctění Kuberovy památky.

Rakev se státní vlajkou bude vystavena v teplickém divadle. Kromě Teplic proběhne ještě pietní shromáždění v pražském Rudolfinu. Současně je v jedné z recepcí Valdštejnského paláce v Praze umístěna kondolenční kniha, kde může široká veřejnost vyjádřit rodině soustrast.

Podle informací měl mít Jaroslav Kubera srdeční příhodu v neděli odpoledne při řízení auta. Podle jeho asistentky ale ještě po příchodu do kanceláře působil normálně. „Byl v pohodě, když přišel do práce, měli jsme dvě návštěvy. Začali jsme dělat e-maily a najednou se mu udělalo zle. Přímo v kanceláři“, uvedla Eva Michálková pro portál TN.cz. Přivolaní lékaři už politikovi nedokázali pomoci.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy