Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Janou Drbohlavovou (†78): Rodina chce uspořádat soukromý obřad

+ Další 2 fotografie
pohřeb
Na začátku tohoto týdne nás navždy opustila herečka Jana Drbohlavová (†78), známá především jako učitelka Pešková z filmu Saxana a jako dabérka Nšo-Či z Vinnetoua či profesorky McGonagallové z filmů o Harrym Potterovi. Rodina rozhodla o tom, kde a jaké poslední rozloučení s herečkou proběhne a kde budou uloženy její ostatky.

Smutnou zprávu, že zemřela Jana Drbohlavová, potvrdil její bývalý manžel Ladislav Županič. Ten nyní serveru Blesk.cz prozradil, že rodina už má jasno ohledně hereččina pohřbu i místa posledního odpočinku.

„Bude to v malé obřadní síni ve Strašnicích,“ uvedl herec. Podle informací FTV Prima poslední rozloučení proběhne už následující středu, tedy 6. listopadu, a bude soukromé. Veřejnost tedy nebude mít do obřadní síně přístup, s herečkou se rozloučí pouze rodina. Pietní místo by však mělo v průběhu čtvrtka vzniknout v pasáži divadla ABC.

Místem posledního odpočinku Jany Drbohlavové se stane hřbitov v Úvalech, tedy ve městě, kde žije její syn, který ji společně s otcem jako jediný navštěvoval v domově pro seniory. Podle Županiče tam za herečkou kolegové nechodili.

Mohlo by vás zajímat

Další články