Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Janou Altmannovou (†77): Místo obřadu jen zpopelnění, jak si sama přála

Jana Altmannová: Poslední rozloučení nebude!
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Poslední rozloučení

Oblíbená herečka Jana Altmannová (†77), která zemřela dne 30. října na selhání orgánů, nebude mít smuteční obřad. Místo toho ji manžel nechal zpopelnit a urnu přiveze do Černošic, kde manželé společně bydleli.

Česká herečka Jana Altmannová je divákům asi nejvíce známá jako drbna Anda z Babovřesk. Herečka zemřela dne 30. října v hospicu v Čerčanech na selhání orgánů, bylo jí sedmasedmdesát let.

Altmannová si nepřála žádný pohřeb, místo toho ji manžel nechal pouze zpopelnit „S Janičkou jsme byli svoji dvaapadesát let a před tím jsme spolu roky chodili, takže s ní chci být do poslední vteřiny svého života,” prozradil pro Blesk manžel a také malíř Jiří Altmann (79). Místo pohřbu se chystá uspořádat malou rozlučku v pražském kině MAT, kde bude promítnut film sestříhaný ze všech jejích rolí ve filmech a seriálech.

Urnu odveze do Černošic

Jiří má zároveň v plánu přivézt urnu s popelem do obce Černošice, kde bydleli. Kromě ní tu však odpočívají i další členové rodiny. „Je tu se mnou ještě moje maminka, můj bratr a náš syn Jirka. Bylo to naše jediné dítě, takže nyní bude opět se svou maminkou,” nechal se slyšet.

Zároveň se tak stal posledním žijícím členem rodiny Altmannů. „Z rodiny jsem už opravdu poslední, takže až umřu, nevím, co s námi všemi bude,” rozesmutnil se Jiří Altmann.

Související články

Další články