Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Janem Vyčítalem: Podívejte se na 34 nejdojemnějších fotek

+ Dalších 30 fotografií
Poslední rozloučení
V úterý se v Krematoriu Strašnice konalo poslední rozloučení se skvělým českým zpěvákem Janem Vyčítalem (†77). Krom těch nejbližších dorazila také řada fanoušků. Protože nikdo z nich nepřišel v černém oblečení, které je pro pohřeb typické, učinili Vyčítalův ceremoniál jedinečným a výjimečným.

Začátkem března všechny zasáhla smutná zpráva o odchodu zpěváka a textaře Jana Vyčítala Zemřel ve věku 77 let. V úterý od 14 hodin se ve strašnickém krematoriu konalo poslední rozloučení s ním.

Poslední sbohem

Do Strašnic se s Vyčítalem dorazily rozloučit stovky lidí, mezi nimiž byla rodina a přátelé. Krom toho se tam v opravdu hojném počtu sešli i fanoušci, což dokazuje, jak moc byl oblíbený. Většina z příchozích se neoblékla do tradiční černé, jak se na pohřby nosí. Velká část z hostů oblékla kousky, které naprosto vystihovaly život Vyčítala. Ať už se jednalo o klasické country klobouky, nebo oblečení ve vojenských barvách.

Před hlavní budovou krematoria bylo zaparkováno několik vojenských jeepů, které měl Vyčítal v oblibě a fanoušci se rozhodli mu tak vzdát hold. Poté, co skončil obřad, se rozezněly sirény jeepů. Poslední rozloučení s Vyčítalem bylo opravdu speciální. Podívejte se do fotogalerie na nejdojemnější fotky z obřadu a ve videu si pak můžete společně s fanoušky na Jana Vyčítala zavzpomínat.

Jan Vyčítal

Jan Vyčítal byl český zpěvák, textař, karikaturista a autor kreslených vtipů. Také byl zakládající člen, hlavní textař a vedoucí skupiny Greenhorns, tzv. Zelenáčů.

Mezi jeho nejznámější skladby patří Oranžový expres, Blízko Little Big Hornu nebo To tenkrát v čtyřicátom pátom. Také je autorem některých textů pro Hanu Zagorovou či Vlastu Parkanovou.

Související články

Další články