Rozloučení s Ivanem Jonákem zajišťují jeho kamarádi, rodina je totiž zadlužená, a tak na výdaje spojené s pohřbem nemá finance.

Jeho ostatky budou zpopelněny a zbývá vyřešit, kam urnu uložit. Jednou z možných variant je uložit je do hrobu jeho zesnulé manželky na pražských Olšanech. Tu ovšem nechal Ivan Jonák zavraždit před 22 lety a odpykal si za to trest ve výši 18 let.

Tomáš Dvořák, kamarád, který bude pohřeb pořádat a platit, prozradil portálu TN.cz, že ještě není jasné, kam se Jonákovy ostatky uloží.

Jonák za sebou nechává pouze velké dluhy, a tak se bude dražit jeho podíl v kdysi populární diskotéce Discoland Sylvie, která se nachází v pražské Libni. Přesto, že v 90. letech byl Jonák velmi oblíbenou osobou a netajil se známostmi s celebritami, nakonec umřel sám a zcela bez přátel.

Za dlouhou dobu, co si odpykával trest, na něj většina známých zanevřela. Konečný verdikt o tom, kam se Jonákovy ostatky uloží, prozradí jeho dcery Veronika a Sylvie. Doufejme tedy, že děti nechají své mamince klidné spaní a otce uloží jinam.