Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední rozloučení s hokejovým koučem Říhou proběhne v Pardubicích: Fanoušci jsou vítáni

Poslední rozloučení s hokejovým koučem Říhou proběhne v Pardubicích: Fanoušci jsou vítáni
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Poslední rozloučení
Začátkem minulého týdne zemřel jeden z nejznámějších českých hokejových trenérů Miloš Říha (†61). Poslední rozloučení s legendárním koučem se uskuteční ve středu 9. září od druhé hodiny odpolední. Poslední sbohem mu nejbližší přijdou dát do pardubického krematoria.

Rodina Miloše Říhy se rozhodla pro veřejné rozloučení. "Vzhledem k veřejné známosti a významnosti Miloše Říhy se rodina rozhodla udělat tzv. veřejné rozloučení pro všechny jeho přátele a bývalé kolegy z hokejového prostředí," uvedl Miloš Říha mladší v oficiální zprávě určené pro média.

Rodina, přátelé, kolegové, ale třeba i fanoušci mohou přijít uctít Říhovu památku ve středu 9. září do pardubického krematoria. Poslední rozloučení proběhne od 14:00.

Smrt Miloše Říhy

Miloš Říha ve své kariéře nechával na ledě vše, ať už jako hokejista, nebo jako trenér. Pro svůj tým vždy dýchal a stejný bojovník, jako byl na ledě, byl i ve svém životě. Ten nejdůležitější boj ale prohrál. V úterý 1. září v nemocnici podlehl dlouhodobým zdravotním problémům. Trenérovi měly selhat orgány, především játra a slinivka. K tomu mělo dojít v Banské Bystrici, kde ho také hospitalizovali. Odtamtud byl následně převezen do Institutu klinické a experimentální medicíny v pražské Krči, kde i naposledy vydechl.

Hokejový trenér zemřel ve věku 61 let po dlouhé nemoci.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy