Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s farmářem Indiánem (†53): Smutek? Na ten nebylo na pohřbu místo!

+ Dalších 15 fotografií
Koncem ledna se oběsil a po dvou týdnech konečně našel klid. Jan Pokorný (†53) alias Indián z reality show Farmář hledá ženu spáchal sebevraždu nečekaně. Nikdo netušil, že se delší dobu necítil psychicky v pohodě. Na pohřeb v pardubickém krematoriu dorazila rodina i nejbližší přátelé.

Rodina, blízcí přátelé a spousta žen. Taková byla skladba smutečních hostů, kteří se v pátek přišli naposledy rozloučit s Janem Pokorným. Proslavila ho reality show Farmář hledá ženu, z níž si odnesl přezdívku Indián.

Když koncem ledna spáchal sebevraždu oběšením, byl to šok. Nikdo jeho smrt nečekal, přišla jako rána z čistého nebe. A přestože se většina lidí, kteří přišli dát Indiánovi do pardubického krematoria v pátek navždy sbohem, zahalila do černé, příliš prostoru ke smutku prý na pohřbu nebylo.

Jedna z příbuzných poznamenala, že vůbec nešlo o tradiční pohřeb. „Kupodivu nebyl vůbec smutný. Myslím, že to bylo přesně takové, jak by se mu to líbilo,“ řekla pro server blesk.cz.

A má nejspíš pravdu. Pokorný, který miloval koně a ženy, k nimž se však ne vždy dokázal chovat hezky, by si asi nepřál, aby se na jeho posledním rozloučení hromadně plakalo.

Související články

Další články