Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Danou Zátopkovou: Přála si mít u sebe ostatky manžela Emila

Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
Pohřeb
20. března se od tří hodin konalo poslední rozloučení s Danou Zátopkovou, která zemřela ve svých 97 letech. Vzhledem k současným opatřením a karanténě se do Strašnického krematoria v Praze dostavili pouze pozvaní. Na místě se nenacházela žádná kondolenční kniha a ani pietní místo.

13. března odešla na věčnost legendární Dana Zátopková, která se dožila krásných 97 let. Nebýt řady opatření a omezení, která Českou republiku sužují kvůli koronaviru, nebylo by ve Strašnickém krematoriu k hnutí. Díky karanténě se však mohlo dostavit jen pár pozvaných.

Navždy spolu

Atletická legenda Dana Zátopková bude v rakvi oblečena v olympijském saku a v jeho kapse si přála mít část zpopelněných ostatku svého manžela Emila Zátopka. „Hudbu si paní Dana vybrala, zahraje i folklorní soubor Ondráš,“ uvedla Ivana Roháčová pro Blesk. Na místě pohřbu není k dispozici pietní místo ani kondolenční kniha.

Související články

Další články