Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pohřeb Andreje Hryce: Budu vděčná za vzpomínku a zapálení svíčky, říká dcera

Wanda Adamík Hrycová s tatínkem Andrejem Hrycem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
pohřeb
Ve věku jedenasedmdesáti let odešel do uměleckého nebe herec Andy Hryc, který 31. ledna prohrál boj se zákeřnou nemocí. O tragické události informovala jeho dcera Wanda Adamík Hrycová na sociálních sítích, nyní sdělila i informace o posledním rozloučení s hereckou legendou. Pokud nebudete mít kvůli restrikcím či jakémukoliv jinému důvodu možnost přijít, bude vděčná i za tichou vzpomínku a zapálení svíčky na hercovu poslední cestu.

Dne 31. ledna nás navždy opustil herec Andrej Hryc, který se lidem nezapomenutelně vepsal do pamětí například v seriálech Černí baroni, Ulice, a Panelák, nebo filmech Bathory, Příběh kmotra a Colette. Jeho milovaná dcera Wanda Hrycová nyní sdělila informace o posledním rozloučení s umělcem, jemuž se stala osudnou leukémie.

K parte, které Wanda zveřejnila na svém profilu na sociální síti, napsala, že poslední rozloučení proběhne 16. února ve 13:15 v krematoriu v Bratislavě. „Nevím, jaká budou platit protipandemická opatření, ale pokud to bude možné, rádi vás tam uvidíme,“ uvedla.

„Jestli se vám to nepodaří, budu vděčná, když si na něj aspoň vzpomenete a zapálíte mu na jeho poslední cestě svíčku,“ napsala hercova dcera. Pro tu Andrej Hryc zůstává nejdůležitějším mužem jejího života. U jeho posledních okamžiků byla přítomná a navzájem si řekli, jak moc se mají rádi.

Památka

Po smrti Andreje Hryce se na sociálních sítích objevila celá řada kondolencí a nevzpomínají na něj jen filmoví fanoušci, ale i lidé, které během svého života potkal a nějakým způsobem ovlivnil. Wanda Hrycová vzkázala, že dokud její milovaný tatínek zůstává ve vzpomínkách, je tady stále.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy