Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení má ovdovělý hokejista za sebou: Pohřbil krásnou manželku, která zemřela při porodu dvojčátek!

Stačilo pár hodin a Jurajovi se zhroutil svět.
Zdroj: youtube.com, HC Slovan Bratislava
Někdy osud připraví až příliš tvrdou životní zkoušku těm, kteří si to vůbec nezaslouží. Jedním z nich je i slovenský hokejista Juraj Valach. Těšil se na velkou rodinu a chtěl zestárnout po boku své krásné manželky Simony (†22). Jenomže toho se chomutovský hokejista bohužel nedočká. Jeho mladá žena zemřela během dramatického porodu a on už má za sebou i pohřeb.

Tropická vedra, prasklá cévka, rychlý převoz do nemocnice a císařský řez. Po tomto sledu událostí se Jurajovi zhroutil svět. Matka jeho dvojčat zemřela a jeho děti nyní bojují v inkubátoru o život.

Podle informací Blesku proběhl pohřeb v úterý odpoledne. Zlomený hokejista nabral poslední zbytky sil a lidem poděkoval za projevenou lítost nad smutnou událostí.

„Pochopte mě, je to velmi čerstvá událost, proto se k tomu zatím nechci vyjadřovat. Děkuji za pochopení a za projevenou soustrast,“ vzkázal v Blesku.

Lékaři o život mladé maminky bojovali až do úplného konce, bohužel se jim ji kvůli komplikacím nepodařilo zachránit. O zdravotním stavu dvojčátek se odmítá vedení nemocnice vyjadřovat.

Související články

Další články