Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední rozhovor před porodem: Lucie Šafářová pro eXtra.cz o holčičce, kterou nosí pod srdcem

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Lucie Šafářová (32) se každým dnem (nebo dokonce hodinou) dočká svého prvního dítěte. Holčička, která vzešla z její lásky k hokejistovi Tomáši Plekancovi (37), si zatím dává načas, ale oba rodiče ji netrpělivě očekávají. Co nám bývalá tenisová superhvězda řekla dojemného o očekávaném přírůstku do rodiny?

Lucie, letošní Vánoce pro vás budou v mnohém mimořádné a nejkrásnější dárek je jasný…

„Letos budeme mít opravdu speciální Vánoce. Už se na malou všichni moc těšíme a já bych si letos pod stromeček přála jen to, ať je zdravá a obě jsme po porodu v pořádku. Když ještě navíc bude dobře spinkat, tak to bude bonus, za který se zlobit nebudu.“ (smích)

Bez bolestí

Vnímáte předvánoční atmosféru nějak intenzivněji, tak, jak jste to dosud nezažila?

„Jinak si to letos daleko více užívám díky tomu, že nic nemusím a mám čas na věci jako pečení s rodinou a zdobení domu a stromečku. Žádné tréninky a bolesti z makačky na novou sezonu. To nepostrádám, i když sport mi chybí, tak se těším, až budu bez břicha zase sportovat.“

Pokračování exkluzivního rozhovoru se správňáckou tenistkou, po jejímž boku se Tomáš Plekanec (37) neuvěřitelně proměnil k lepšímu, již brzy na eXtra.cz!

Související články

Další články