Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Poslední rok Josefa Abrháma (†82): Staral se o něj milovaný syn!

Josef starší se synem Josefem mladším.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Poslední rok

Poté, co minulý rok v červnu zemřela Libuška Šafránková (†68), milovaná žena Josefa Abrháma (†82), procházel si oblíbený herec nelehkým obdobím. Sám byl nemocný a jeho životní láska se o něj láskyplně starala. Po smrti Libušky si ho k sobě vzal jejich jediný syn Josef mladší a až do otcovy smrti se o něj u sebe doma na Moravě staral.

Poslední rok života Josefa Abrháma nebyl nejšťastnější. Před jedenácti měsíci mu zemřela jeho životní láska, s níž strávil přes čtyřicet let, Libuška Šafránková. Když se ukázal po dlouhé době na jejím pohřbu, fanoušci i přítomní byli vyděšení, protože měl zapadlé tváře a nepřítomný pohled. Právě tyto snímky z pohřbu jsou i těmi posledními veřejně dostupnými, na nichž se herec objevil.

Abrhám žil se Šafránkovou dlouhá léta ve vile v pražských Záběhlicích a po její smrti zela prázdnotou. Abrháma si k sobě na Moravu vzal syn Josef Abrhám mladší, který se rozhodl o otce postarat, jak před časem informoval web Sedmička. O Abrháma se na sklonku života starala i synova žena Ludmila, která je vášnivou zmrzlinářkou.

„Na Pepu se určitě nedozvoníte. Není tady. Syn Josef si ho odvezl k sobě na Moravu a stará se o něj. Pepa sem vůbec nejezdí,“ informoval tehdy soused. Podle katastru nemovitostí navíc již vilu vlastní syn Josef mladší. Herec tak stihl přepsat dům i s pozemkem na svého syna ještě v době, kdy žil.

Zdrcení kolegové a přátelé

Oblíbený herec zemřel v pondělí 16. května ve věku dvaaosmdesáti let. Zprávu o úmrtí potvrdil webu eXtra.cz herec Jan Kačer (85). „Vím, co se stalo, nejsem v pořádku. Nejsem schopný telefonických rozhovorů,“ prozradil.

Na Abrháma vzpomíná i plno hereckých hvězd. Vždycky jsem ho obdivoval pro jeho eleganci, noblesu, ušlechtilost. Všechny role ztvárňoval svým osobitým, charakteristickým způsobem. Odešla opravdová herecká legenda. Pepíku, moc na tebe myslím, tvůj Honza,“ uvedl pro eXtra.cz herec Jan Přeučil.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy