Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Poslední přání od manžela: Vanessa Bryant objevila vzkaz, který jí Kobe napsal před smrtí

Poslední přání od manžela: Vanessa Bryant objevila vzkaz, který jí Kobe napsal před smrtí
Zdroj: archiv Vanessy Bryant
+ Dalších 9 fotografií
bryant
Vanessa Bryant (38) oslavila první narozeniny bez manžela Kobeho Bryanta (†41) a dcery Gigi (†14). Oba zemřeli na konci letošního ledna při tragickém pádu vrtulníku. Vanessa objevila přání, které pro ni její zesnulý muž nechal připravit, a rozhodla se ho otevřít právě v den svých narozenin - prý proto, aby se měla alespoň na co těšit.

Lednový pád vrtulníku, při němž zemřela basketbalová legenda Kobe Bryant a jeho dcera Gigi, zasáhl celý svět. Truchlili i lidé, kteří nebyli fanoušky sportu. Největší smutek zasáhl Vanessu Bryant, která přišla o manžela a jednu ze čtyř dcer.

Vanessa v úterý oslavila první narozeniny bez svého milovaného manžela a bez Gigi. Radost jí kromě tří dcer udělalo i přáníčko, které jí Kobe stihl napsat ještě před smrtí. „Včera jsem našla obálku adresovanou lásce mého života. Rozhodla jsem se ji otevřít v den svých narozenin, abych se měla alespoň na co těšit,“ napsala Bryant na Instagram.

„Je ironické, že Kobe nechal na přáníčko od umělce nakreslit, jak mě drží anděl. Chybí mi moje životní láska a moje malá dcera. Jsem vděčná, že jsem se dnes mohla probudit vedle svých tří holek. Kéž bychom byli dnes všichni spolu,“ dodala vdova po basketbalistovi.

Bolest ze ztráty

Vanessa Bryant se se ztrátou manžela a dcery vyrovnává už od konce ledna. Jen jedna z jejích dcer má věk na to, aby pochopila, co se stalo. Musela proto zůstat silná hlavně pro své tři malé dcerky. Natalia, Capri i Bianka jí udělaly v den narozenin radost tím, že jí objednaly spoustu krásných květin.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy