Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Poslední přání Luďka Munzara (†85): Před smrtí si stihl udělat radost vysněným bourákem

Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 19 fotografií
Exkluzivně
Ještě před smrtí si Luděk Munzar (†85) stihl splnit velký sen. Před rokem, téměř na den přesně, si herec a velký milovník rychlých aut pořídil svůj poslední vůz. A přestože hrozilo, že mu červený Mini Cooper ve sportovním provedení bude stát v garáži, nakonec mu vrátili řidičák a Munzar si tak fáro náležitě užil.

Sny se mají plnit, zvlášť v okamžicích, kdy už zdraví neslouží jako za mlada. Luděk Munzar to moc dobře věděl, a proto si před rokem udělal poslední pořádnou radost. Coby vášnivý milovník rychlých kol si pořídil auto, po kterém dlouho toužil!

I z fotky, na které mu k malému sporťáku v Renocaru v pražských Čestlicích předávali klíče, číšila Munzarova radost. Když mu ze zdravotních důvodů zakázali řízení, vydupal si, že řidičák dostane zpátky. Vůz si tak stihl užít a zároveň mohl pomáhat těžce nemocné manželce Janě Hlaváčové (80), která trpí Parkinsonovou chorobou a sužují ji silné deprese.

Legenda českého herectví Munzar zemřel v sobotu okolo čtyř ráno. Naposledy vydechl ve své modřanské vile. „Luděk Munzar je již na druhém břehu, pomodleme se za jeho duši. Byl to dobrý člověk a výborný herec,“ potvrdil smutnou zprávu fotograf Josef Rosenberg.

Vedle řady filmových a televizních rolí byl Munzar i divadelním hercem. S Hlaváčovou dlouhá léta hráli v Národním divadle, odkud ale v roce 1990 společně odešli. Kromě milované manželky po sobě Munzar zanechal i dcery Barboru Munzarovou (47), kterou měl s Hlaváčovou, a Johanu Munzarovou z prvního manželství.

CO VÍME O SMRTI LUĎKA MUNZARA:

VILA ZA MILIONY, VE KTERÉ ŽIL A ZEMŘEL LUDĚK MUNZAR (†85): VÍME, KDO JE NOVÝM MAJITELEM!

STRACH O TĚŽCE NEMOCNOU JANU HLAVÁČOVOU: ZASÁHLA JI SMRT MILOVANÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

PŘEDPOVĚDĚL SI SVOU SMRT: MRAZIVÁ POSLEDNÍ SLOVA ZESNULÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

ZDRCENÁ BARBORA MUNZAROVÁ: SMRT MILOVANÉHO OTCE (†85) JÍ VZALA SLOVA!

OSUD SE S LUĎKEM MUNZAREM (†85) NEMAZLIL: KRUTÉ STÁŘÍ V BOLESTECH A BEZ ŘIDIČÁKU

ZEMŘEL LUDĚK MUNZAR (†85): LEGENDÁRNÍ HEREC NAPOSLEDY VYDECHL U SEBE DOMA!

Související články

Další články