Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední pouto k exmanželovi zpřetrháno: Lucie Vondráčková se rozhodla k závažné změně

Krize v manželství Vondráčkové a Plekance začala už před lety!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
ROZHODNUTÍ
Zpěvačku Lucii Vondráčkovou (40) znají její fanoušci pod jejím dívčím příjmením, v oficiálních dokumentech ale používala dosud celé jméno Lucie Plekancová Vondráčková. Je překvapením, že tak už se nyní nejmenuje. Co se změnilo a proč k tomu došlo?

Dozvuk rozvodu

Redakce eXtra.cz již informovala, že Nejvyšší soud třetího dubna pravomocně rozvedl manželství Lucie Vondráčkové (40) a Tomáše Plekance (37). Potvrdil tím dohodu o dětech a rozvod z Kanady. Od té chvíle měla stále krásná zpěvačka třicet dní na to rozhodnout se, zda si ponechá manželovo příjmení, nebo se ho vzdá.

Jak je vidět v dokumentech na Katastru nemovitostí, ty, které vznikly před uznáním rozvodu, podepisuje Lucka ještě jako Plekancová Vondráčková, zatímco nejnovější zápisy z května a června jsou vedeny už výhradně jen pod Lucií Vondráčkovou.

Přejmenování

Manželství s Tomášem Plekancem se nepovedlo, takže by asi nebyla zcela na větvi z toho, že by stále zůstávala Plekancová. Zcela určitě bude i brněnský hokejista štěstím bez sebe z toho, že žena, ke které už dnes cítí spíš chlad až nenávist místo dřívější lásky, konečně nenosí jeho příjmení.

Jenže s ohledem na to, že oba synové (osmiletý Matyáš a téměř pětiletý Adam) se jmenují po tatínkovi, je rozhodnutí Lucie překvapující.

Překvapení

„Na úřadech a hlavně při cestování je mnohem jednodušší, když má maminka stejné příjmení jako její děti,“ myslí si sociální pracovníci.

Po prodeji luxusního bytu za 28,5 milionu korun, který od Plekance dostala v rámci vyrovnání, jde o další razantní změnu v životě Vondráčkové. S bývalou láskou ji tedy dnes pojí už „jen“ dvě společné děti. A pokud si Tomáš vezme svou novou Lucii (33), bude (kromě maminky Květy) nejspíš jedinou Plekancovou široko daleko.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy