Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Poslední polibek na rakev a pak plameny. Ivana Gottová milovaného Karla doprovodila do krematoria

+ Dalších 8 fotografií
Byla mu velkou životní oporou. Skvělá manželka, kamarádka i opatrovatelka. Ivana Gottová vystrojila manželovi honosný pohřeb, s jehož organizací pomohla i vláda. Po mši v katedrále sv. Víta odjela Ivana Gottová a dcery Karla Gotta do krematoria, kde pozemská cesta Mistra končí. Pak už bude čekat jen nebeská brána...

Poslední pohled na rakev a letmý polibek. Tak vypadá definitivní sbohem velkému člověku. Po obřadu v katedrále sv. Víta se Ivana Gottová (43) přemístila do motolského krematoria.

Tady si rakev s ostatky převzala pohřební služba. Fotografům eXtra.cz se podařilo zachytit definitivní sbohem. Paní Ivanu doprovázely dcery Karla Gotta a neskrývaly slzy.

Byla to velmi emotivní chvíle. Ivana byla už mimo dosah kamer a bylo na ní vidět obrovské dojetí. Tady cesta Slavíka a Zlatého hlasu z Prahy definitivně končí. Lásku rodiny si Karel Gott odnese s sebou do nebe...

Celou zádušní bohoslužbu jsme sledovali. ZDE se podívejte, jak rozloučení s českým velikánem Karlem Gottem v Chrámu sv. Víta probíhalo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy