Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední pohádku Karla Gotta diváci cupují: Když draka bolí hlava by neměli vysílat, tvrdí

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 12 fotografií
propadák
Pohádka Když draka bolí hlava byla poslední hereckou příležitostí Karla Gotta (†80). Zahrál si v ní společně se svými dcerami Charlotte Ellou (13) a Nelly Sofií (11) a diváci s napětím očekávali, co tato rodinná sestava ve filmu ukáže. Bohužel, se vší úctou k zesnulému Mistrovi, se lidé shodli na jednom - ta pohádka je odpad.

Když už Karel Gott věděl, že na tom po zdravotní stránce není nejlépe, rozhodl se pro poslední společný projekt se svými dcerami. Tím se stala pohádka Když draka bolí hlava, kterou lidé mohli sledovat v neděli večer v televizi. Mnozí se shodují na tom, že se přinejmenším nepovedla.

Diváky rozhořčilo zejména prznění češtiny a slovenštiny. Právě slovensky mluvil ve filmu i Gott, prý mu to ale vůbec nešlo a stejně tak Slovákům, kteří v pohádce mluvili česky, se nedařilo. Co ale podle diváků bylo skutečně zbytečné, byl špatný design československy mluvícího draka Čmoudíka.

Recenze hovoří samy za sebe. „Nestačím kroutit hlavou nad tím, jak mohl vzniknout takový blivajz! Neskutečně zfušovaní draci, příběh o ničem, proto děsně natahovaný, včetně vložek výuky jazyka… A proč scenárista udělal z Gotta Slováka, nepochopím vůbec, protože jeho snaha o slovenštinu je hrůzná,“ píše jeden z diváků na serveru ČSFD.

Vypadá to, že i když se Gottova rozlučková píseň Srdce nehasnou stala hitem, pohádka Když draka bolí hlava se podobného úspěchu nedočká. Na další divácké komentáře se podívejte v galerii. Co myslíte, zaslouží si film takovou kritiku?

Související články

Další články