Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední pár v show Svatba na první pohled: Jak dopadne dvojice Simona a Radek

Zdroj: TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
reality show
Ve středu se mohou televizní diváci těšit na nový díl reality show Svatba na první pohled, ve kterém bude představen poslední pár. Simona a Radek dlouho hledají někoho, kdo bude kráčet po jejich boku, nebude je odsuzovat a budou si vzájemně dávat to, co ten druhý chce.

Sociální experiment Svatba na první pohled jede na plné obrátky a už ve středu se představí 4. a poslední pár. Krásná a půvabná blondýnka Simona Míková se má provdat za pohodového sympaťáka Radka Stöbera. Tři páry už byly oddány, zbývají tedy jen oni dva.

Kromě posledního páru se také diváci budou moci podívat na to, jak fungují zbylé tři. Natálka s Františkem se snaží utužit jejich vztah, protože se hned několikrát nehezky pohádali. Petra si na svého aktivního manžela Reného začíná pomalu zvykat, i když z něj nebyla zpočátku úplně nadšená. A největší štěstí je zatím v Řecku, kde si Štěpánka s Pavlem užívají krásné líbánky plné tance, smíchu a dobré nálady. Kromě malé výměny názorů mezi nimi panuje hlavně to dobré.

Bude si nový pár rozumět? Odpustí František Natálce její přešlapy? Budou spolu fungovat? Zvykne si Petra na Reného? Bude i nadále panovat dobrá nálada mezi Štěpánkou a Pavlem? To se dozvíte ve středu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články