Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poslední novoluní astrologického roku je tu: Vztahy osudově ovlivní, co se vám zdálo!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
NOVOLUNÍ
Ve středu 6. března v 17:03 nás čeká silné novoluní, které zamává našimi emocemi. Při novoluní není část Měsíce přivrácená k Zemi osvětlena Sluncem. Temnota tedy ovládá oblohu. V astrologickém roce jsou Ryby posledním ze dvanácti znamení. Prvním znamením je Beran, který se dostává k vládě o jarní rovnodennosti přibližně 21. března. To znamená, že Ryby uzavírají cyklus astrologického roku. Co nám přinese poslední novoluní?

Je to poslední novoluní astrologického roku, protože Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to významný den, kdy intuice a sny mohou být přímým mostem k vaší duši.

Citlivé energie a významné sny

Přesné novoluní začíná kolem páté odpoledne. Již dva dny předtím se vám mohly zdát významnější sny. Znamení Ryb je přiřazeno k chodidlům, a tak se nabízí jemná masáž této tělesné partie. Novoluní v Rybách přináší energii citlivé fantazie, zvýšené citlivosti, kreativity, snění, ale také tendenci k lenosti – jako byste měli chuť nechat všechno plavat a spíše ulehnout do svého snu než pracovat na svých snech.

Vodní živel vám zidealizuje svět

Nenechte se odradit nejistotou nebo třeba nějakou zdánlivou nepřehledností některých situací, protože budete mít skvělou možnost využít komplexního pohledu na věci. Samo se nic nestane – a tak zejména v období tohoto novoluní neočekávejte, že by se něco samo vyřešilo. Využijte inspirativních myšlenek, které vedou od laskavosti k laskavosti. Rybám vládne živel vody, jsou to lidé jemní, mírní, starostliví, komunikativní, mají rozvinutou intuici, občas bývají zmatení, nesamostatní, ustrašení a mohou podléhat klamům a bludům. Často si svět idealizují a vidí ho takový, jaký jej chtějí vidět. Jejich heslem je obětuji se, cítím a věřím, což vás může velmi ovlivnit, a to i několik dní po novoluní.

Máte zelenou!

Uměleckému vyjádření života a tvůrčí aktivitě svítí ZELENÁ! Využijte této energie pro tvoření a umění. A to v jakémkoliv směru, nemusí se jednat jen o umělecké dílo. Představivost v těchto dnech pofičí na plné obrátky. Měsíc v Rybách zbystří vaše pocity. Osoby narozené ve znamení Ryb a další jedinci s rozvinutou intuicí budou lépe vnímat pocity, emoce a nálady druhých. Pro všechny však platí: Následujte vždy své vnitřní vedení, svůj vnitřní hlas. Pokud budete mít silný pocit, že prostě máte nebo naopak nesmíte něco udělat, věřte, že to má svůj důvod. Je to důležité bez ohledu na to, jestli zjistíte, proč se to tak stalo.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články