Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Poslední naděje show Svatba na první pohled? Štěpánka s Pavlem prozradili, že spolu už nebydlí

Patřili mezi nejoblíbenější pár celé reality show.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
realita
Včera redakce eXtra.cz informovala o rozchodu již třetího páru z reality show Svatba na první pohled. Experti sáhli vedle u Natálky (23) a Františka (36), Simony (29) a Radka (32) a nedávno oznámili rozchod i Petra (24) s Reném (28). Poslední nadějí zůstává divácky nejoblíbenější pár, a to Štěpánka (31) s Pavlem (38), kteří prozradili, jak to spolu mají.

První řada reality show Svatba na první pohled nebyla z pohledu expertů příliš úspěšná, ač to ve finálovém díle vypadalo mnohem nadějněji. Jediný pár, který se během natáčení rozhodl společnou cestu rozdělit, byla Simona s citlivým Radkem.

Po skončení show se pomalu rozpadl vztah Františka a Natálie, která už má vedle sebe dokonce jiného muže, a nedávno oznámili rozchod i Petra s Reném, kteří spolu přesto chtějí nadále zůstat přátelé.

Poslední naděje

Poslední pár, který dále pokračuje společnou cestou, je ten divácky nejoblíbenější, a to Štěpánka s Pavlem, kteří si podle diváků sedli hned na první pohled. Pro Nova Plus prozradili, jak jejich hrdličkování pokračuje.

"Jsme spolu, fungujeme spolu. Ale nebydlíme spolu. Když Štěpánka nejde do práce, tak se v týdnu vídáme dvakrát až třikrát," prozradil Pavel.

"Jsi zamilovaný?" popíchla ho Štěpánka během rozhovoru. "Zamilovaný je pořád silný slovo," odpověděl Pavel úsměvně.

Štěpánka vedle Pavla stále září. "Jsem šťastná a užívám si to. Pája je zlatý, takový můj Shrek, taková moje prdelka."

Štěpánka také prozradila, co pro ni byl ten zlomový okamžik, kdy věděla, že chce s Pavlem být. "Ten nastal, když jsme spolu navštívili dětský domov, protože jsem tam viděla tu jeho jinou stránku. On byl vždycky showman a samý vtípek. No a najednou jsem viděla, že umí být i citlivý a hrozně to na mě zapůsobilo. Řekla jsem si, že je to ten chlap pro život, kterého chci po svém boku mít," řekla pro Nova Plus.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy