Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední naděje: Dokážou Míšu najít senzibilové a jasnovidci?

Najdou Míšu lidé s nadpřirozenými schopnostmi?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Už desátý den je nezvěstná Míša z Ústí nad Labem. Policie se nevzdává a denně dostává podněty od lidí. Řeší i tipy od různých senzibilů, kteří prý tuší, kde pohřešovaná Míša je. S kartářkou a dvěma médii se spojila i redakce eXtra.cz, která vyrazila do Ústí po stopách ztracené dívky.

„Do současné doby jsme na linku 158 přijali na stovku poznatků od veřejnosti. Mezi těmito poznatky jsou opět poznatky i od různých senzibilů a médií. Od různých senzibilů je asi 25 procent poznatků,“ řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

A právě lidé s těmito schopnostmi se snaží najít Míšu na vlastní pěst. Jejich názory se ale různí, někteří si myslí, že dívka je už po smrti, jiní ji pořád cítí naživu a prý se na ni dokáží napojit.

„Vidím samou tmu a jakoby oblouk,“ psala jedna z žen. „Růžový barák nebo bytovka. Vidím plešatého muže a Míšu schoulenou v koutku,“ píše další. Další vědma tvrdí, že viděla jenom černý zavázaný pytel…

„Je blíž, než si všichni myslí. Slyšela ji, jak volá o pomoc. Viděla nějakou dlouhou cestu a stromy. Podle mé dcery by měli policisté pátrat v zahrádkářských koloniích," radila policii kartářka Iva B. Její dcera prý měla vizi, ve které viděla Míšu v bunkru.

Takových stavení je v okolí Ústí nad Labem mnoho. Železobetonovým bunkrům se říká „řopíky“ a vyskytují se v zahrádkářských oblastech.

Do terénu se dnes vydává i redakce eXtra.cz spolu se senzibilem. Projdeme si poslední trasu, po které šla Míša naposledy, a večer přineseme podrobnosti.

Související články

Další články