Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Poslední momenty zesnulé Simony Postlerové. Před smrtí ještě stihla zavolat Bohdalové

Simona Postlerová ještě stihla popřát Jiřině Bohdalové.
Zdroj: Herminapress/Pavel Dvořák/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
úmrtí

České celebrity oplakávají smrt Simony Postlerové. Oblíbenou herečku našli v neděli v jejím bytě bez známek života. Co stojí za jejím náhlým odchodem, je stále velkou neznámou. Jak informuje deník Blesk, nic nenasvědčovalo tomu, že by měla zdravotní komplikace. Ještě o víkendu zkoušela na divadelních prknech a dokonce stihla popřát i Jiřině Bohdalové k narozeninám. 

Celé Česko zůstalo v šoku, když se objevila zpráva o náhlém odchodu Simony Postlerové. Ta odešla do hereckého nebe v pouhých 59 letech a její úmrtí je stále opředeno tajemstvím. Jak uvádí deník Blesk, ještě o víkendu herečka normálně fungovala, zkoušela v divadle a volala si s Jiřinou Bohdalovou.


"V pátek mi řekla, že jede vlakem za bratrem Lexou do Pardubic. Hraje tam v divadle. V sobotu zkoušela v Divadle na Vinohradech připravovanou inscenaci hry Lenky Lagronové Terezka a měla ještě čtení v kostele,“ řekl již zmiňovanému deníku Igor Bareš, který se s herečkou léta setkával na prknech Divadla na Vinohradech.

Jiřina Bohdalová je zdrcena

Ze smrti herečky je zdrcena i Jiřina Bohdalová, která oslavila své 93. narozeniny. Postlerová stihla Jiřině ještě popřát. "Přála mi o víkendu k narozeninám, je mi strašně... Promiňte, je to hrozné,“ říká zdrcená Bohdalová, která zpočátku nemohla smutné zprávě vůbec uvěřit.


Do domu, kde herečka bydlela, jela policie a záchranka kolem jedné hodiny v neděli odpoledne, umělkyni už ale nebylo pomoci. "Na uvedené adrese jsme zasahovali u přirozeného úmrtí ženy, nejednalo se o smrt s cizím zaviněním," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina, jak jsme již psali.


GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy