Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poslední minuty Ribany z Vinnetoua: Svou roli sehrála rakovina i bizarní nehoda s kočárkem

Zdroj: archiv/facebook
+ Další 2 fotografie
Film
Ribana odešla za svým Vinnetouem. Německá herečka Karin Dor zemřela v devětasedmdesáti letech v pečovatelském domě. Už nějakou dobu byla ve špatném stavu, ale celou situaci zhoršil pád na chodníku, při kterém si herečka poranila hlavu.

Pád na chodníku nebyl ale jediný vliv, který se podepsal na hereččině smrti. Už v osmadvaceti letech jí byla diagnostikována rakovina. Tehdy musela podstoupit zdlouhavou a složitou léčbu. Byl to těžký boj, ale Karin se z toho zázračným způsobem dostala.

Jejímu zdravotnímu stavu nepřispělo ani kouření. Karin Dor byla vášnivá kuřačka. Během natáčení Vinnetoua podstupovala léčbu a měla co dělat, aby se vůbec udržela na nohou, i tak však byla schopna podat obdivuhodný výkon, který všichni s tak velkou oblibou sledujeme.

Před třemi lety ji žena v severní Itálii smetla kočárkem a Karin tvrdě spadla. Celých 15 minut ležela na chodníku v bezvědomí. Následky tohoto zranění byly nejspíše fatální, protože herečka se z nich zotavovala rok a nakonec se jí staly osudnými. Lékaři totiž údajně přehlédli těžké zranění na hlavě. To jí ale nebránilo v hraní, vrátila se zpět do divadla.

Její stav se začal zhoršovat. Zemřela na následky poranění hlavy 6. listopadu 2017 v pečovatelském domě v Mnichově.

Související články

Další články