Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Poslední minuty před smrtí zavražděného novináře a jeho snoubenky. Co ukázaly kamery?

Martina jela pro Jána, protože měl porouchané auto.
Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Vrah, který zabil investigativního novináře Jána Kuciaka († 27) a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou († 27) je stále na svobodě. Kromě toho, že byl kamerami zachycen i možný pachatel, na záběrech nechybělo ani co dělali snoubenci těsně před tím, než byli chladnokrevně popraveni.

Pouliční kamery zachytily možného vraha Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Kromě toho jsou na záběrech ale i poslední chvíle zamilovaného páru. „Na záběrech je vidět, že Martina Kušnírová vychází 21. února v čase 18:27 na hlavní cestu a směřuje do Galantu. Její matka Zlatica vysvětlila, že Jánovi Kuciakovi se tehdy porouchalo auto, tak ho jela Martina vyzvednout. Následně je vidět jak se auto v 19:03 vrací domů,“ popisuje záběry Nový čas.

K záběrům se vyjádřila i maminka zemřelé. „Prožívala jsem zvláštní pocit. Sledovala jsem jejich poslední okamžiky a oni vůbec netušili, co je čeká po příchodu domů,“ řekla paní Kušnírová. Každý den věří, že pachatele, kterého zachytily kamery též, dopadnou.

Kuciak mapoval zejména problémy kolem slovenské strany Smer. Poslední text napsal o Mariánu Kočnerovi. Na začátku února psal Kuciak o IT firmě Anext, která sídlí v budově oligarchy Jozefa Brhela, napsal portál dennik.sk.

Související články

Další články