Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Poslední minuty před smrtí fotbalového boha: Diego Maradona byl vyhublý a bílý jako stěna

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
legenda
Fotbalový svět se zahalil do smuteční černé. Argentinská legenda Diego Maradona navždy odešel do fotbalového nebe krátce po svých 60. narozeninách. „Zlatý chlapec“ Maradona bohužel doplatil na svůj bohémský životní styl a ve středu zemřel na infarkt. Stalo se tak pouhé dva týdny poté, co byl po operaci propuštěn z nemocnice. Během svých posledních chvil těsně před smrtí se Maradona vůbec necítil dobře.

Diego Maradona patřil mezi největší světové fotbalové legendy. V poslední době byl v nemocnici hospitalizovaný kvůli operaci a v jednu chvíli to vypadalo, že je fotbalová legenda na dobré cestě k lepšímu životu. Bohémský styl života totiž Maradonovi nadělal nemalé problémy.

Fotbalový bůh se musel podrobit operaci kvůli krvácení do mozku a následně měl naplánovanou alkoholovou a drogovou odvykací kúru. Bohužel pouhé dva dny po propuštění z nemocnice Maradona zemřel na infarkt.

Ještě na konci října jeho nejmladší dcera Jana Maradona sdílela snímek z oslavy jeho 60. narozenin. Už na snímku ale Maradona nevypadal vůbec zdravě. Byl vyhublý a bylo poznat, že ho něco trápí.

"Diego přišel ráno na snídani a v obličeji byl celý bílý. Stěžoval si, že je mu špatně, byla mu hrozná zima a říkal, že si půjde lehnout zpátky do postele," sdělil jeho synovec. Chvíli před polednem měl Diego telefonovat své zdravotní sestře, která jej měla na starost. Když však dorazila do jeho domu, byl Diego Maradona již mrtev.

Podle oficiální zprávy oživování nepomohlo a ani následná resuscitace. Byla nařízená pitva, ale cizí zavinění je předběžně vyloučeno.

Související články

Další články