Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Poslední minuty Františka Nedvěda: Omylem si vzal víc prášků než měl, říká rodina

Známý písničkář má za sebou stovky hitů.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
smrt Františka nedvěda

Podle rodiny Františka Nedvěda (†73) se tomuto legendárnímu umělci, který zemřel v neděli večer, podařilo do poslední chvíle žít život, jaký chtěl. Jeho syn navíc prozradil, že si omylem vzal před smrtí více prášků na bolest.

"Jsme hrozně rádi, že se netrápil. Žil opravdu naplno. Tak jak chtěl. Chtěl být na pódiu do poslední chvíle," popsal pro server tn.cz syn Františka Nedvěda Vojtěch, jaké byly poslední dny jeho otce v nemocnici.

Vše se událo velmi rychle. Ještě v pátek hrál Nedvěd na koncertu v Olomouci a v neděli zemřel. Už před cestou do Olomouce měla však hudební hvězda bolesti. "Po dohodě s lékařkou si vzal nějaké opiáty. Ale špatně to pochopil a vzal si prášek navíc, takže to přehnal. Bylo vidět, že je malátný. Když jsme jeli domů, tak ho pobolívala záda," prozradil Vojtěch.

Druhý den ráno prý ale naopak vypadal skvěle. Odpoledne už se však situace opět změnila. František si lehl a přestal přijímat jídlo, pití i léky. Kvůli tomu byl následně převezen do nemocnice, kde měl navíc stejně v pondělí nastoupit na chemoterapii. K tomu už však nedošlo, jelikož ještě v průběhu večera zemřel.

Samotný František prý o blížícím se konci tušil. "Řekl nám, že má jít 19. července na očkování a že se toho nedočká. Věděl to," doplnil pro tn.cz druhý hudebníkův syn František.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy