Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední loučení s Jakubem Zedníčkem (†27): Divadlo mu vystavilo velmi zvláštní parte

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým Zedníčkem proběhne ve čtvrtek.
Zdroj: Facebook, archiv J. Zedníčka, MdB
+ Dalších 20 fotografií
Rozloučení s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem (†27), který měl první den nového roku osudnou nehodu na dálnici D1, nakonec neproběhne pouze v okruhu zaměstnanců divadla. Jeho kolegové z Městského divadla Brno se nakonec rozhodli, že dát poslední sbohem sympatickému herci budou moct všichni fanoušci.

Herec a tatínek Jakub Zedníček se po autonehodě pokoušel přeběhnout dálnici. Zřejmě ještě v šoku z bouračky nespatřil řítící se dodávku, která ho smetla. Herec zraněním podlehl a zanechal po sobě milovanou partnerku Lenku Janíkovou a ani ne roční dcerku Mayu.

Na dně ze Zedníčkovy smrti není jen rodina, zvláště pak maminka Dagmar a sestra Adéla, ale i všichni kolegové z Městského divadla Brno. Poslední rozloučení, jež naplánovali na tento čtvrtek, nakonec neproběhne jen v kruhu zasvěcených. Činoherní scéna v brněnské Lidické ulici bude otevřena všem, kteří budou chtít dát Jakubovi naposledy sbohem.

„Jakub byl absolventem brněnské konzervatoře a s Městským divadlem Brno spolupracoval už v době studií. Za krátkou dobu ztvárnil desítky rolí. Mezi jeho prvními byla malá role v muzikálu Mary Poppins, kde zúročil své stepařské umění. Rozesmával publikum jako Buddy Walsh v oblíbeném muzikálu Donaha! Rád také vzpomínal na roli v Chicagu, při jehož zkoušení se setkal se svou životní partnerkou Lenkou Janíkovou,“ stojí ve smutečním oznámení divadla.

Loučení se Zedníčkem bude velmi emotivní. Celé divadlo se už před týdnem zahalilo do smutečního hávu. Zatím není jasné, zda se dojemné události zúčastní i Janíková s dcerou a hercova maminka a sestra.

Související články

Další články