Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední letní zábava: Kam vyrazit v Praze s rodinou před začátkem školního roku?

Poslední letní zábava: Kam vyrazit v Praze s rodinou před začátkem školního roku?
Zdroj: Pixabay
Průvodce na cesty 2020
Poslední prázdninový den je před námi a jak ho strávit příjemněji než na nějakém výletu s rodinou! Přinášíme vám ty nejlepší tipy na zážitky, ať už je venku hezky nebo prší. Neváhejte tedy a užijte si krásný společný den se svými blízkými.

Dnes nebo v pondělí máte ještě jedinečnou šanci užít si přítomnost svých dětí, než vám zase nastoupí do škol a školek. Pro některé to bude poprvé, jiní už jsou zkušení školáci. Ať tak či tak, myslete na to, že letošní rok byl pro všechny složitý a nevypadá to, že by se do budoucna měla situace zlepšit, tak si užijte pohodu do poslední chvíle, co to jen jde. Udělejte si výlet do Prahy a prožijte nezapomenutelný den. Naše tipy rozhodně stojí za vyzkoušení!

Nejen hračkářství v centru Prahy

Znáte dětský ráj v srdci Prahy jménem Hamleys? Jedná se o svět plný hraček a her, ale také senzačních atrakcí, které si vaše děti zamilují. Kromě nádherného benátského kolotoče, na kterém se mohou svézt, je čeká laser game nebo zrcadlové bludiště. Pohltí je i virtuální realita, valit oči budou na obrovskou výstavu českých památek postavených z LEGA a dech ztratí při prohlídce motýlího domu ve spodním patře Hamleys. O obrovském výběru hraček, sladkostí, kreativních potřeb a všech dalších vychytávek dětského světa netřeba mluvit.

Náš tip: Virtuální realita Golem Čeká vás cesta do renesanční Prahy za vlády Rudolfa II. Vaším úkolem je najít tajnou pracovnu proslulého rabína Löwa, kde se ukrývá jeho magické dílo. Překonejte sérii hádanek, prokažte své schopnosti a setkejte se s rabínem samotným. Zúčastněte se magického rituálu, pomozte rabínovi oživit legendárního Golema a odhalte, jak celý příběh dopadne.

Vzhůru do druhohor za dinosaury

Které dítě by nemilovalo dinosaury? Pokud je na tom stejně i to vaše, vezměte ho na putování po druhohorách do některého z českých DinoParků. Vaše děti si užijí modely dinosaurů v životních velikostech, dekorace druhohorní přírody nebo dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora. V ceně vstupenky je i 4D kino, které bude pro malé milovníky těchto pravěkých tvorů dokonalým zážitkem. Zkrátka a dobře, čeká vás spousta zábavným atrakcí a překvapení pro celou rodinu.

Náš tip: Netradičně umístěný DinoPark na střeše nákupního centra Galerie Harfa. Nenechte si ujít výlet do druhohor pro celou rodinu nedaleko centra Prahy.

Vesmírný program pro celou rodinu

Jste blázni do vesmíru a potřebujete najít program pro celou rodinu na deštivé odpoledne? Pak je návštěva Planetária Praha logickým řešením! Jen se posadíte, lehce zakloníte hlavu a pak už se necháte volně unášet nekonečným časoprostorem vesmíru. Pražské planetárium je unikátní stavbou, kterou jinde v Česku nenajdete. A může se chlubit hned několika nej – je jedním z největších na světě, promítá na největší projekční plochu u nás a rozlišení obrazu tu je největší v celé Evropě.

Náš tip: Výhodnou vstupenku v několika variantách můžete koupit na webu BigZoom.cz. Tam naleznete i jiné výlety, wellness pobyty a zážitky, které vám zpříjemní nejen poslední den prázdnin.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy