Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Poslední kapka pro Selenu: Hailey poslala Justinovi jasný vzkaz, který zpěvačce zlomí vaz

+ Dalších 12 fotografií
poslední rána
Manželka Justina Biebera (24) Hailey Baldwin (22) má evidentně nad Selenou Gomez (26) navrch. Jestli ještě někdo z fanoušků ve skrytu duše doufal, že se k sobě Justin a Selena vrátí, byl na omylu. Hailey před pár dny vytasila největší kalibr a svému choti tak dala jasný signál. Už je čas, aby přišlo na řadu dítě. O co se přesně jedná?

Zatímco Hailey Baldwin prožívá snad nejkrásnější období v životě, Seleně Gomez (26) snad v životě nebylo hůř. Jestli si myslela, že když zvolí taktiku neustálých rozchodů se svou životní láskou Justinem Bieberem (24) a něco se radikálně změní, měla vlastně pravdu.

Justin si nejspíše uvědomil, že ze sebe tak trochu dělá ocase a uťal jejich vztah jednou provždy. V současné době má oči jenom pro svou manželku Hailey Baldwin. Přesto se ale našli fanoušci, kteří byli přesvědčeni o tom, že se k sobě Selena s Justinem vrátí.

Mohlo tomu nasvědčovat i to, že když se zpěvák dozvěděl, v jak špatném stavu Selena je, dostalo ho to do kolen. Jenomže když s někým žijete x let a opravdu ho milujete, je přece jasné, že se o něj zajímáte, i když nejste spolu a víte, že má zrovna nějaké trable.

Hailey dosáhla toho, po čem toužila nejedna dívka. Odloudila Justina od Seleny, vzala si ho a nyní jí už chybí poslední krok. Dítě. A i na tomhle, jak se zdá, začala už pracovat. A jde na to, holka, chytře.

Před pár dny dala na svůj Instagram fotku s dětmi a k tomu napsala „Absolutně miluji děti. Proto jsem se spojila s UNICEF, abych získala peníze pro děti, které potřebují lékařskou péči, čistou vodu, výživu a vzdělání.“

Ano, je to na jednu stranu velmi ušlechtilé, ale na stranu druhou si nejde nevšimnout malých náznaků směrem k Justinovi. Děti Hailey nevadí a určitě by se nebránila, kdyby měla už nějaké to svoje. Jestli opravdu otěhotní, tak to bude pro Selenu poslední rána.

Mohlo by vás zajímat

Další články