Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Poslední kapka Nikoly Čechové v Survivoru: Zákeřnou výhrůžkou si odradila další fanoušky

Nikola Čechová je jedna z neúspěšnějších influencerek u nás.
Zdroj: Se souhlasem Nikola Čechová
survivor

Reality show Survivor opustila podle diváků tzv. "hlava tříhlavé saně" Nikola Čechová (32), která tvořila alianci s Chili a Veronikou Havlik. Youtuberka se stylem své hry stala velmi neoblíbenou účastnicí, své působení navíc završila zákeřnou větou, která by mohla být pomyslnou třešničkou na dortu pro její konec. Zdá se, že taktiky, které jsou srovnatelné s výhrůžkami, si přichystala až do fáze hry, kdy jí doslova hořelo za patami.

Poslední kmenová rada, kde byla slavná aliance Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik ještě úplná, byla velmi vyostřenou podívanou. Moderátor Ondřej Novotný velmi chytře zpovídal hráče, kteří se dostali svými odpověďmi i do hodně zapeklitých pozic. Velmi sebevědomě působil Vláďa, který stál s imunitou na krku za rozpadem slavného tria. Vnímal ho jako příliš velkou hrozbu nejen pro jeho další postup ve hře.

Výhrůžka Nikoly Čechové

Nikolu Čechovou nenechala slova Vládi chladnou a svou účast v Survivoru se rozhodla zakončit zákeřnou větou. "K tomu, co se tady děje, jenom dodám: možná některým nedochází, že až nebudeme sedět tady, tak budeme sedět tam (ukázala na lavičku, kde sedí již vypadlí hráči) a budeme rozhodovat o vítězi," řekla takticky.

Její vyjádření si Vláďa velmi vychutnal a zareagoval. "A to mělo být varování a právě proto je možná potřeba to vyřešit už teď," odpověděl s úsměvem. Nikola se pak ještě rozhodla vysvětlit, že nešlo o výhrůžku, a promluvila i o podrazech, které sama ve hře několikrát aplikovala.

"Já jsem to rozhodně jako výhrůžku nemyslela. Myslela jsem to tak, že my budeme na druhé straně. Jak se to stane, uvidíme. Každopádně je něco jiného hra, něco jiného jsou podrazy, sympatie a to všechno se pak shromáždí do jedné kuličky a podle toho se člověk jednoduše rozhoduje," dodala krátce před svým definitivním koncem v reality show Survivor.

Každý hráč přijel na ostrov jako nepopsaný list papíru, volba hry byla na každém z nich a právě taktiky Nikoly Čechové se divákům vůbec nelíbily. Jak je vidno, v tom je nezklamala ani na závěr.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy