Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poslední hvězdný pár odhalen: StarDance roztančí rybář Jakub Vágner s Michaelou Novákovou

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 24 fotografií
stardance 2019
Ačkoliv Česká televize diváky se zveřejněním posledního tanečního páru poněkud napínala, nyní už jsou známa všechna jména. Desátým párem se stávají rybář, cestovatel a známý dobrodruh Jakub Vágner (37) s tanečnicí Michaelou Novákovou.

Posledním tanečním párem desátého ročníku soutěže StarDance se stali Jakub Vágner a tanečnice Michaela Nováková. Jakub nedostal nabídku k účasti v soutěži poprvé, až nyní ji však kvůli nátlaku svého okolí přijal. „Není to první řada StarDance, kdy mě zvali na taneční parket. Já jsem to vždy suverénně odmítal. Nicméně letos mě k tomu lidé z mého okolí a někteří členové rodiny začali přemlouvat, abych to vzal. Já jsem tedy nakonec souhlasil, abych tu smršť telefonátů zastavil,“ uvedl pro Českou televizi.

Do tance se zřejmě úplně nehrne. „Nejvíce se těším na to, až vypadnu. Ne, já doopravdy nevím, na co se těším. Vůbec ani netuším, jak mi to půjde,“ sdělil s úsměvem na rtech slavný rybář a cestovatel. I když to s ním vzhledem k jeho malé míře nadšení zřejmě nebude mít úplně jednoduché, je Michaela Nováková se svým tanečním partnerem spokojená. „Jsem vášnivá cestovatelka, takže bych určitě chtěla nahlédnout do Jakubova světa. A říkám si, proč tančit, když bychom mohli jet na nějakou expedici? Ne, cestování mě sice zajímá, ale my se zaměříme na taneční svět a já ho Jakubovi ukážu v tom nejlepším možném světle. Ze seznámení mám dobrý pocit a StarDance s Jakubem, který nemá žádné zkušenosti s tancem, beru jako výzvu,“ uvedla.

Související články

Další články