Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poslední hřebíček do rakve vztahu Agáty a Jakuba: Prachařová POPRVÉ ukázala obličej Mii

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 31 fotografií
rozvod?
Bývalá modelka Agáta Prachařová (34) prožívá snad nejhorší období ve svém životě. Jak už zmínila její maminka Veronika Žilková (57), Agáta už dva měsíce jenom brečí. Právě proto, aby si odpočinula od všedních problémů, tak odcestovala do Izraele i se svými dětmi. Prachařová si u moře užívá zasloužený relax, ale nikdo nečekal, že by odtajnila tvář své dcery Mii. Agáta evidentně boří mosty a na nějaké sliby kašle.

Není to zas tak dávno, co Agáta Prachařová (34) na všechny strany tvrdila, že tvář její dcery Mii nikdy neukáže. Agáta se kasala tím, že až Mia bude dostatečně velká, sama si určí, zda chce být na sociálních sítích či nikoliv.

Jenomže tohle prohlašovala v době, kdy bylo všechno u nich doma v pořádku. S Jakubem Prachařem (35) prožívala šťastné chvilky a vše nasvědčovalo naprosté rodinné idylce. Ta je v současné době ale pryč.

Zatím to vypadá, že nejspíše dojde k rozvodu než k smíření. Agáta odcestovala do Izraele, kde se alespoň na chvíli chtěla odreagovat od problémů, které na ni čekají v Česku. Po několika dnech na dovolené se rozhodla, že už svoji malou dcerku Miu nebude skrývat a ukáže ji světu.

Pravdou je, že Agáta má opravdu nádhernou holčičku, která je celý Jakub. Otázkou zůstává, zda Jakuba její krok ještě víc nenaštve. Co myslíte? Udělal Agáta správnou věc?

Související články

Další články