Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Poslední hřebíček do rakve Seleny: Nosí už Hailey pod srdcem Justinovu fazolku?!

+ Dalších 108 fotografií
Na cestě je miminko?!
Ačkoliv už Selenu Gomez (26) pustili z psychiatrické léčebny, hrozí, že se tam za chvíli bude muset vrátit. Justin Bieber (24) totiž vypustil fotku s Hailey Baldwin (22), ke které dodal hodně podezřelá slova. Spekuluje se, že slavný páreček čeká miminko!

Kromě jiného se na zhroucení Seleny Gomez podepsala její nevyléčitelná nemoc lupus. Veškeré zdravotní potíže jdou ale u zpěvačky stranou, pokud se jedná o její životní lásku Justina Biebera.

Ten byl během jejího pobytu za zdmi psychiatrické léčebny rovněž na pokraji kolapsu. Teď má ale zřejmě tak ohromný důvod k radosti, že na nebohou Selenu zase zapomene.

Justin totiž na Instagramu zveřejnil novou fotku se svou manželkou Hailey Baldwin. A připsal k ní slova, z nichž lze usuzovat, že by mohlo být na cestě miminko. „Moje malá fazolka,“ zní popisek Bieberova snímku.

Slovo fazolka se i v Česku používá v případě, že se začíná rýsovat nový život. Fanoušci samozřejmě vášnivě spekulují a americká média už jsou Bieberovým na stopě. Justin s Hailey ale zatím mlčí, a tak si na případné potvrzení těhotenství budeme muset ještě počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články