Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poslední hovor prince Harryho s expřítelkyní: Co jí šuškal, než si vzal Meghan?

Bývalku Harryho poslední telefonát před svatbou zdrtil.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 53 fotografií
Ještě než se rozešli, byla Chelsy Davy (32) přesvědčená, že si prince Harryho (33) jednoho dne vezme. Zřejmě ji ani ve snu nenapadlo, že o pár let později půjde svému bývalému na svatbu s úplně jinou ženou. I když se tvářila jako kyselý citron, první polibek Meghan Markle (36) s Harrym vydýchala a na královské veselce se o skandál nezasadila. Dozajista však musela svádět obtížný vnitřní boj. Jen pár chvil před obřadem si totiž volala s Harrrym a my víme, co jí vévoda ze Sussexu řekl!

S velmi emotivním telefonátem se musela vypořádat princova bývalka Chelsy Davy, se kterou se chtěl Harry krátce předtím, než si s Meghan Markle řekl ano, rozloučit.

Prý šlo o rozhovor plný slz. „Byl to jejich poslední telefonát na rozloučenou, ve kterém si oba ujasnili, že se už Harry posunul o kus dál. Chelsy to pořádně dojalo, hodně brečela a chvíli uvažovala, že na obřad radši vůbec nedorazí,“ řekl zdroj blízký královské rodině časopisu Vanity Fair.

„Nakonec ale emoce překonala a na obřad přišla. Slíbila Harrymu, že se nepokusí svatbu žádným způsobem pokazit,“ dodal zdroj.

Harry pozval na veselku ještě jednu bývalku, britskou herečku Cressidu Bonas (29). Ta brala celou věc s nadhledem a podobné problémy jako Chelsy ji vůbec netrápily.

Související články

Další články