Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

POSLEDNÍ HODINY VZTAHU Erbové a Gulašiho? Vlaďko, bojuj za lásku!

POSLEDNÍ HODINY VZTAHU Erbové a Gulašiho? Vlaďko, bojuj za lásku!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
víme skoro první
Ještě nikdy prý nebyl Michal Gulaši (32) přesvědčenější o tom, že chce Vlaďku Erbovou (37) definitivně opustit než v posledních dnech. Schyluje se k velkému rozhodnutí! Máme exkluzivní vyjádření. Zvládne Vlaďka boj za svou lásku? Tento víkend bude hodně složitý. Ale Erbová zbraně neskládá, svého Michala hrozně moc miluje.

Redakce eXtra.cz hovořila s blízkým kamarádem hokejisty, který minulý týden odešel z domu a zatím se podle všech informací nevrátil.

„Michalovi strašně vadí, k jakým manipulacím dochází přes média. Vychází články od spřátelených novinářů, kterým údajné kamarádky píší, jak je nevěrný, jak nebývá doma a podobně. Přitom je jasné, odkud vítr vane. A kdo zná Vlaďku, ten taky asi tuší, co asi tak Michal může považovat za jeden z největších problémů: i tu nejméně důležitou věc řeší, jako by šlo o konec světa, a je schopná ji do omrzení rozebírat klidně i několik hodin. To časem zničí každého,“ tvrdí velmi důvěryhodný člověk z blízkého okolí hokejisty Komety Brno.

Rozchod

Má hrozně rád obě děti Erbové, vlastně doteď se to snažil vydržet hlavně kvůli nim. Jenže vztah s ní považuje za komplikovaný. Ráda všechno řídí a organizuje, do toho to neustálé řešení všeho a se všemi. To není nic, co by chtěl Michal dál snášet. Zatím se domů nevrátil, ale domluvili se, že během víkendu si o tom promluví a pak se uvidí, co dál. Nikdy ale zatím nebyl odhodlanější než teď. A to už párkrát pryč chtěl,“ dodal kámoš hokejisty.

Tak uvidíme, jestli Michal Gulaši opravdu manikérku opustí, nebo zda se jí podaří opět ho přesvědčit o tom, že život s ní má cenu, jak se jí to povedlo již několikrát předtím

Vlaďka Erbová má ale hezké tělo a ženské zbraně rozhodně nesloží. Svého Michala miluje tak, jak to jen umí. A pevně doufá v to, že vše se zase urovná. Věří, že Michal se vrátí a zase se bude starat o věci, o které se dosud svědomitě staral. Tak uvidíme, zda láska zvítězí nad nenávistí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy