Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední foto Zdeňky (†40) s jejím italským vrahem (†45): Strašně se ho bála

Poslední foto Zdeňky (†40) s jejím vrahem Frankem (45)
Zdroj: archiv Franka W. P.
+ Dalších 5 fotografií
VRAŽDA
Věnovala mu svou lásku, přestože ji bil, on se jí za to odvděčil ubodáním. Vražda Češky Zdeňky K. (†40) na Sicílii otřásla českou i italskou veřejností. Muž (†45) podle všeho nesnesitelně žárlil a hádku s ženou, ke které měl i soudní zákaz se přibližovat, zakončil krveprolitím. Podívejte se na snímky dvojice, na nichž působí zamilovaně.

Dvojí tvář

Více o případu čtěte zde.

Frank sice na první pohled působil mile a s dětmi zavražděné (podle některých zdrojů včetně blízkých rodině jde o jedenáctiletá dvojčata, některá média ale uvádí věk 7 a 9 let) to perfektně uměl, jenže mimo veřejnost s ním nebylo k žití.

„Od soudu měl zákaz přiblížení, protože ji tři týdny před vraždou zmlátil, ale bohužel jí pak zblbnul hlavu, tak to zrušila. Byla do něj pořád zamilovaná. Věděla, že je agresivní. Byl strašně žárlivý, fyzicky ji napadl víckrát, ale strašně hezky se choval především k té postižené holčičce, proto před tím špatným bohužel zavírala oči a spoustu věcí mu odpustila,“ řekl eXtra.cz blízký kamarád oběti italského násilníka

Tragédie

Italská média spekulují nad tím, že Frank (45) měl být dříve zapleten do velkého drogového skandálu a miliardových podvodů.

Tragický incident se odehrál v sobotu večer na italském ostrově Sardinie ve městě Sorso. Celému činu přihlížely obě dcery Zdeňky K.

Bývalý přítel Francesco Baingio Douglas F. se s expartnerkou pohádal před barem a pak ji ubodal. Zraněnou ženu odvezl do domu svého přítele, tam ji nechal napospas osudu a s holčičkami zmizel kdovíkam. Na základě oznámení svědků z baru se rozjela rozsáhlá pátrací akce. Zdeňčino tělo našli carabinieri poměrně brzy, bohužel už jí ale nebylo pomoci. Muže se podařilo zatknout až po řadě hodin. Vzdal se poté, co viděl, že je obklíčen. Děti naštěstí byly bez zranění a plačtivě se ptaly po své mamince.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy