Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

POSLEDNÍ FOTO slavného DJ (†28), který záhadně zemřel: Takhle vypadal těsně před smrtí!

Avicii zemřel v pouhých 28 letech.
+ Další 3 fotografie
Jeden z nejtalentovanějších dýdžejů současnosti Avicii (†28) v pátek zemřel. Jeho bezvládné tělo bylo nalezeno v ománském Maskatu. Smrt populárního hudebníka přišla nečekaně. Přesné příčiny zatím nejsou známy, ale spekuluje se o zdravotních problémech kvůli nadměrnému pití alkoholu. Tady je jeho poslední fotka, než naposledy vydechl!

Švědská megastar Avicii (†28) za dosud nevyjasněných okolností zemřela. Když v roce 2016 slavný dýdžej opouštěl hudební pole, nikdo netušil, že to je kvůli zdravotním problémům tak vážným, že povedou až ke smrti.

Jeho úplně poslední fotografie, na které jde po terase luxusního domu, už naznačuje, že jeho zdravotní stav pokulhával. „V Kalifornii svítí slunce pořád,“ napsal poněkud sentimentálně začátkem dubna Avicii, připojil usměvavého smajlíka a potom se odmlčel.

Bylo to úplně naposledy, co se Avicii spojil se svými fanoušky. Je děsivé, jak rychlý spád události v jeho životě nabraly.

Zatím se spekuluje o tom, že dýdžej zemřel na následky vážného zánětu slinivky břišní. Ten jej měl postihnout kvůli velkému množství alkoholu, jenž si nedokázal odpustit.

Podívejte se na Aviciiho poslední fotku v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články