Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední foto Šafářové před porodem a dojemné vyznání Plekancovi: Lucie vás chytne za srdce

Zdroj: Facebook L. Šafářové
+ Dalších 18 fotografií
VYZNÁNÍ
Už jen necelé dva týdny oddělují Lucii Šafářovou (32) a jejího partnera Tomáše Plekance (37) od okamžiku, kdy na světě přivítají své první společné dítě. Holčička se má narodit v polovině prosince a bývalá tenistka se podělila o dojemnou těhotenskou fotku s přítelem. Navíc ale přiznala, co všechno ji trápí.

„Den po dni více obdivuji přírodu a to, jakým zázrakem počíná a přináší nový život… Těhotenství přináší pro ženu spoustu změn jak na těle, tak na duši, které jsou i nejsou příjemné. Nevolnosti, rostoucí tělo na všech ‚těch‘ partiích, otékání, dušnost, bezmoc si zavázat boty, pláč u filmu, který ani není tak dojemný, únava atd.,“ popisuje své potíže v radostném očekávání Lucie Šafářová.

Proměna

„Ale také pohled na ten malý špendlík, kterému za chvíli tluče srdíčko, pak má nožky, ruce a najednou kope a tančí v mém břiše lambády, že se ani nestačím divit, kde bere tu sílu! To, s jakou dokonalostí to příroda zařídila, je úžasné. Zase v tom je harmonie, kdy něco krásné sebou nese i to náročnější. Asi abychom to krásné uměli opravdu ocenit a prožít o to víc!“ vyznává se ze svých pocitů.

„Myslím, že pro sportovkyni je to ještě o to větší změna, když se nemůže hýbat, jak je zvyklá celý život, přibere kila, která nikdy neměla, místo toho, aby byla tvrdá a bojovná, se mění na měkkou a jemnou ženu, která má úplně jiné priority. Každá žena to jistě prožívá jinak a zároveň všechny si tím procházíme podobně. Nemusíme přece být stále krásné a perfektní, to je trend doby a proč vlastně? Krása je relativní pojem,“ myslí si Lucie. Z fotky je vidět, že jí požehnaný stav opravdu sluší.

Pan Božský

A pak přišla i zamilovaná slova směrovaná tatínkovi očekávaného miminka.

„Muži s námi v tomto období někdy musí být o to více trpěliví a láskyplní. Já děkuji, že jednoho takového mám doma, který mi je oporou po celý ten čas! Těším se, jaká bude ta další etapa, až tu malá bude s námi a jsem vděčná za celé tohle období rostoucího bříška!“ dodala evidentně dojatá „těhulka“.

Tomáš Plekanec (37) a Lucie jsou páreček k pohledání. Jako by si byli souzeni, jeden druhého si užívají jako zamilovaní puberťáci a vypadá to, že na rozdíl od svého předchozího vztahu se hokejista konečně naučil smát. No nebudou to úžasní rodiče?

Související články

Další články