Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Poslední foto před smrtí: Zveřejnili děsivý snímek momentu, kdy lvice zaútočila na turistku Katie!

Lvice vlezla Katie do auta.
Zdroj: Instagram / reprofoto YouTube.com
Je to přesně týden, kdy na safari v Johannesburgu zemřela turistka Katie Chapell (29). Skrz okýnko jí do auta vlezla lvice a zápas na život a na smrt se podařilo vyfotit jednomu svědkovi. Jak už jsme psali, Katie zemřela kvůli obrovské chybě, které se ale dalo zabránit.

Projížďka na safari skončila pro Katie tragicky. A to jen kvůli tomu, že ona ani její turistický průvodce nerespektovali nařízení přírodního parku – neměli zavřená okýnka auta, jak uvedl šéf parku Scott Simpson.

Lvice skočila do auta otevřeným okýnkem u sedadla spolujezdce. Okamžitě se vrhla na Katie, kterou brutálně pokousala. Neměla šanci přežít. Svědek incidentu Ben Govender jel v tu chvíli za Katie a útok lvice viděl na vlastní oči.

„Nedokážete si to představit. Stalo se to jen chvíli poté, co jsem vyfotil tuhle fotku,“ uvedl Ben, který policii do detailů popsal, co se stalo. „Zaútočila bez varování. Ještě se lvem se motali kolem auta. Nevypadalo to, že by chtěli zaútočit. Po útoku přiběhli k autu ošetřovatelé. Lvice utekla a v tlamě si nesla rameno… Nemohli ji zachránit,“ dodal v rozhovoru pro DailyMail.

Související články

Další články