Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední foto před smrtí: Talentovaná Kristýnka pózovala na horách příteli, stálo ji to život

Poslední foto před smrtí: Talentovaná Kristýnka pózovala na horách příteli, stálo ji to život
Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Neštěstí
K opravdu tragické události došlo ke konci srpna v rakouských Alpách. Mladá a velmi talentovaná fotografka Kristýna K. se zřítila ze 150 metrů při pózování na fotografii. Dívce bylo pouhých 23 let a smutná zpráva o jejím odchodu všechny velmi zasáhla.

Česko přišlo o talentovanou fotografku s velkým srdcem. Kristýna K. zemřela při tragické nehodě, kdy se při pózování na fotografii zřítila ze 150 metrů. K incidentu došlo v rakouských Alpách, kde zrovna byla na dovolené s osmadvacetiletým přítelem a dvěma psy.

K děsivé události, při které česká turistka zemřela, došlo 25. srpna. Tragédie se odehrála, když se dvojice vydala na túru na vrchol Deneck, jenž se nachází na severu Štýrska. Kristýna se rozhodla, že chce vyfotit, když šli od jezera Kaltenbachsee. Jenže bohužel právě to se jí stalo osudným. Kristýna zraněním z pádu na místě podlehla. Informaci přinesl rakouský tisk.

Všichni jsou zdrcení

Ze smrti mladé a talentované fotografky je zdrcena nejen rodina a přátelé, ale i Kristýnini klienti. Rodina zanechala na osobním i veřejném profilu fotografky dojemný vzkaz. "Se zlomeným srdcem a hlubokým žalem oznamujeme, že nás navždy opustila naše milovaná Kikča. Náš žal nejde slovy vůbec vyjádřit a je velmi těžké se nadechnout, jít dál, natož pak vstát," napsala zdrcená rodina.

"Kikča byla živel, milovala smích a dobrou náladu, pokud v sobě najdete kousek síly ke sdílení společných zážitků, můžete jí věnovat pár krásných řádků, pomůžete nám všem přečkat tyto těžké chvíle," vyzvala rodina známé ze sociálních sítí.

"Díky tomu, jaká jsi byla, budeš napořád součástí našich srdcí a životů.... Navždy tě budeme milovat," napsala na závěr rodina.

Poslední veřejné rozloučení proběhne ve čtvrtek 3. 9. 2020 ve 14:40 v olomouckém krematoriu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy